+0532 778 89 90
7/24 İletişim Desteği

Ahşap, ağaçtan yapılmış heterojen ve lifli bir yapıya sahip olan ahşap ağaçların her yıl büyüdüğü ve oluşan odun kısmı ile elde edilmektedir. Ahşap ile yapılan malzemeler fazladır bunlardan bazıları şunlardır; masa, mobilya ve sehpa vb. malzemeler bulunmaktadır. Ağaç türlerine göre ahşapların kullanım alanları değişmektedir. Ahşap doğadan insanlara sunulan malzemedir. Ahşaplar eski zamanlardan günümüze kadar tercih edilen çatı türü olarak bilinmektedir.

Ahşap çatı yapımı en çok tercih edilen çatı türüdür ve bir çok bölgede uygulanan çatı sistemidir. Sizler bu hizmeti tercih ettiğiniz zaman firmamız ekibimiz ile binanızın yapısı çevre koşulunu göze alarak yapımına başlayacaktır ve sizler için en doğru bir yol olacaktır. Bu hizmetin en iyi yolundan bakılırsa kullanılan ahşap malzemesinin kaliteli bir malzeme olmasına önem verilmelidir ve en çok tercih edilen ahşap malzemesi ise çam ağacından olan ahşap en çok tercih edilen ahşap türlerindendir. Ahşap çatı hizmetinde sökme, montajlama işlemi diğer çatı hizmetlerine göre daha basittir.

Ahşap çatı ustası olan firmamız bölgenizin iklim koşullarına göre sizin isteğiniz doğrultusunda daha farklı ahşap türlerini çatınıza uygulayabiliriz. Ahşap çatılar diğer çatı türlerine göre daha fazla sağlam ve yalıtkan özelliğine sahip oldukları için bölgenizdeki sıcaklık ve soğukluğu az geçirebilme şansına sahiptirler. Diğer çatı kaplama malzemelerine göre hem dayanıklı hemde çok iyi bir dekora sahiptirler.

Binalara az yük sağladıkları için az katlı binalarda daha çok tercih edilip ve daha iyi bir sonuç vermektedir. "Çatı yapımı" hizmeti sunan firmamız bugüne kadar tüm müşterilerimizin yüzünü güldürdük gönüllerine taht kurduk ve müşteri memnuniyeti kazandık. Ahşap çatı yapımı hizmeti sunmakta olan Varlı Çatı firmamız becerikli personellerimizle sizlerin çatısını en iyi nasıl yapılır sorusunu cevaplandırıp ve uygulamaktadır.

Ahşap çatı ustası fiyat konusunda müşterilerimize en uygun teklifler sunarak güvenli, kaliteli hizmet uygulamaktayız. Ahşap çatı fiyat bakımından diğer çatı hizmetlerine göre daha ucuz fiyatlar ile sizlere hizmet sunmaktayız. Uyguladığımız ahşap çatı sistemi uzun ömürlü, hesaplı, dayanıklı bir şekilde yaptığımız için siz tarafından avantajlı durumda olmaktasınız.

Piyasada çatı yapım hizmeti sunan firmalarda pek çoğu komisyon almaktadırlar ve bu sorun müşterilerin firmalara olan güvenini yok etmektedirler. Firmamız bu sorunun önüne geçip müşterilerinin vazgeçilmezi olup en kaliteli ve en güvenli bir şekilde hizmet sunmaktayız. Firmamız ile iletişime geçmek için web sitemizden iletişim kısmından firmamız ile 7/24 haftanın her günü iletişime geçebilirsiniz.