+0532 778 89 90
7/24 İletişim Desteği

Çevremizde kırılgan ve daha çok bakım isteyen çatı türleri bulunmaktadır. Bu olumsuz sorunları elden çıkarmak için daha az bakım isteyen ve uzun ömürlü olan çatı türleri tercih edilmektedir. Bu sorunların önüne geçen çatı türü shingle çatı piyasaya sunulduktan sonra pek fazla tercih edilmiştir. Shingle, esnek olan kırılgan bir yapıya sahip olmayan dış koşullara göre dayanıklı ve sağlam olması nedeniyle pek fazla tercih edilen yapı malzemesidir. Uzun ömürlü ve daha az bakım isteyen bir malzemedir.

Ülkemizde pek çok çatı yapılmaktadır. Bunların içinden Shingle çatı yapımı hem hasarsız ve hemde hiç maliyet gerektirmeyen bir çatı türüdür. Bunu söylememizin nedeni ise diğer çatı türlerinde çok bakım ve maliyete sonuç açacak nedenler bulunmaktadır ve daha fazla bakım yapılmaktadır. Ama bu soruna çözüm bulunan daha az bakım isteyen maliyet gerektirmeyen ve son yıllarda fazlasıyla tercih edilen çatı hizmeti shingle çatı yapımıdır. Dış hava koşullarına göre dayanıklı, uzun ömürlü, sağlam ve binaya yük bindirmeyen özelliklere sahiptir. Fazlasıyla dekorlu bir şekilde bir çok renk çeşidi olan bu çatı türü güzel görünümlü bir yapıdadır.

Diğer çatı türlerine göre daha kolay ve daha basittir. Bu çatı türü dayanıklı olması sebebiyle sizler için bir avantaj sağlayacaktır. Shingle çatı ustası hizmeti sunan Modern Çatı firmamız bugüne kadar hizmet verdiği müşterilerinin güvenini kazanmış gönüllerinde taht kurmuştur. Shingle çatı ustası olan firmamız çatınızı yapmaya başlamadan önce binanızın çatısının genişliği ve uzunluğu hesaplanır profesyonel ve becerikli personellerimizle plan, proje yapılır çatıya uygun malzemeler hazırlanır ve daha sonrasında çatı yapımına başlanır. Shingle çatı yapımı hizmeti sunan firmamız sizlere güvenli ve kusursuz bir hizmet sunacağından hiç şüpheniz olmasın.

Sizde kaliteli ve sağlam çatınız olmasını istiyorsanız web sitemizden iletişim kısmından firmamız ile 7/ 24 haftanın her günü iletişime geçebilirsiniz firmamız size bir telefon kadar yakındır. Müşteriler en çok firmaların arada komisyon aldıkları tuzağa düşmektedirler ve bu durum müşterilerin firmalara karşı güvenini yok etmesi durumuna gelmektedir. Firmamız bu sorunun önüne geçip müşterilerine en uygun fiyat teklifi ile kaliteli bir hizmet sunabilmek için hırs ve azim ile çalışıyor.